kouzlo japonských masáží shiatsu


Představuji novou techniku, kterou používám při své práci a tou je práce s Tok-senem. Díky této technice je možné velmi efektivně a rychle uvolnit zatuhlé partie. I přes svoji efektivitu je tato technika velmi příjemná a bezbolestná. Díky Tok-senu je tak možné vám, mým klientům, rychleji a efektivněji ulevit od potíží způsobených ztuhlými svaly.


Štastný a veselý nový rok přeji Vám všem. Ať vás na vašich cestách potkává mnoho bohatého a pěkného a ať se z nich vrátíte obohacení a naplnění :)

Změna cen

Bohužel, vše se zdražuje a tak jsem nucen zdražit i já. Nové ceny platí od 1.1.2018 a naleznete je v sekci ceník.


Vítejte na stránkách věnovaných Japonským Masážím Shiatsu a zdravému životnímu stylu

Shiatsu je tisíciletí starý systém používaný k ozdravě a harmonizaci těla a duše jako celku.Tento systém je unikátní v tom, že nepůsobí pouze povrchově, ale účinek jde do hloubky organismu.

Definice Shiatsu přímo ze země původu

„ Techniky shiatsu spočívají v působení tlaku prstů a dlaní maséra na určité části povrchu těla pro účely obnovení rovnováhy v těle a ke zlepšení zdraví. Je to rovněž metoda přispívající k léčení určitých nemocí.“

-          Japonský úřad pro medicínu Ministerstva pro Blaho obyvatel (současné ministerstvo zdraví, práce a blahobytu) Prosinec 1957

 

Účel těchto stránek

 Na těchto stránkách se můžete dozvědět více o relaxačních masážích, které poskytuji v Brně. Rovněž vám mohu pomoci s poradenstvím ohledně zdravého životního stylu.


S čím vám může masáž Shiastu pomoci?

- s bolesti svalů a kloubů

- s namoženými zády či přeskočenými šlachami

- s nespavostí

- s únavou

- se zažívacími problémy

- se závislostmi

- s chronickými bolestmi

- s psychickými potížemi

- vrátit rovnováhu do života a odstranit staré bolesti

- vrátit chuť do života

- s problémy v sexualitě


PLATNOST KUPONŮ VYDANÝCH V ROCE 2014-

Platnost dárkových kuponů vydaných před rokem 2015 upravuji na maximální platnost do 31.12.2015. Neváhejte! Těším se na vás, Petr.


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek a informací o akcích: