kouzlo japonských masáží shiatsu


Kniha návštěv

Datum: 11.07.2020

Vložil: Haroldsef

Titulek: Hi all

affitto borgo panigale guida su come investire in borsa prezzo azioni ubi banca [url=https://it.naraparts.de/cfdt-a-tours/524/guida-su-come-investire-in-borsa/] guida su come investire in borsa azioni bpm teleborsa[/url] miglior modo per investire guida su come investire in borsa come comprare azioni

—————

Datum: 01.09.2013

Vložil: účastník workshopů

Titulek: WORKSHOPY:Být tady a teď a Kontaktní improvizace

Miluješ svůj život?
Život je tajemstvím. Překvapuje nás každý den nanovo. Nemáme žádný stejný okamžik, jako byl tento. Žijeme v přítomnosti TADY A TEĎ... Zítřejší den bude jiný než dnešek.

Život je tanec... je to premiéra, každou minutu, každý den.

Řekni mi, kdy jsme naposled vědomě vnímali vůni svěžího rána? Kdy jsme si dali čas pro sebe, pro sebepoznání, čas objevit své tělo, čas přiblížit se ke své vnitřní podstatě?

Kdy jsme si naposled vychutnali oběd a opravdu jej užili? Kdy jsme vědomě pozorovali svůj dech a kdy byli jsme vděční za paprsky slunce, které rozjasnili šedou deštěm nasátou oblohu... Kdy jsme tančili na svou vnitřní melodii? Kdy jsme mohli zažívat nádhernou přítomnost přátel při společném tanci?

Dotýkejme se života a ochutnávejme jej v každém okamžiku, dívejme se na všechno neobyčejné a vnímejme to nejen očima... Využívejme své smysly...

Tancujme život jako dešťová kapka rozzářená Světlem, spojující se s ostatními v proud řeky života... Objevujme v nás Světlo a rozsviťme svět přátelstvím a vděčností – právě v těch jednoduchých věcech... Moc mi pomohlo si uvědomit, jak posilující je pro člověka dotyk, tanec - a kontaktní improvizace...? ÚÚÚÚŽASNÁ ZÁLEŽITOST!!! Doporučuji zažít a bude i ve vás protékat pramen radosti a duše pozná svůj vnitřní klid, zpomalí ve shonu pracovních dnů...

Užívejme si každý den bohatství života.

Pochopme, že ploty a překážky našeho života jsou jen učebními kroky, jimž čelíme s vděčností. Přivítejme je bez ohledu na to, zda je pokládáme za dobré nebo špatné, za snadné či obtížné. Udělejme si z překážek odrazový můstek!

Zacházejme sami se sebou jemně, ohleduplně a laskavě. Buďme tak šťastni, jak jen to dokážeme. Očarujme svůj život – a okouzleme blízké.

Dotýkejme se znovu a znovu dalších lidí blahosklonnými gesty přátelství a lásky. Pokládejme si v kritických situacích vždy tu rozhodující otázku: “Co by nyní udělala láska?”

Začněme přijímat svůj život takový, jaký je. Začněme být v každém okamžiku čistí, láskyplní, pozorní a uvědomělí.

Opusťme jednoho dne tento svět v o něco lepším stavu, než v jakém jsme jej našli při svém příchodu. Učiňme svět krásnější pro naše děti.

Máme jen tento okamžik. TADY A TEĎ.
:-)
Děkuji Petrovi, že dává lidem příležitost přiblížit se k sobě samým a naplnit svět jen tím krásným - Světlem jasným...

—————

Datum: 11.09.2013

Vložil: Petr Závodný

Titulek: Re: WORKSHOPY:Být tady a teď a Kontaktní improvizace

Děkuji ze srdce za nádherné shrnutí a sdílení prožitku. Jsem moc rád, že Ti mohl workshop přinést tolik dobrého, ať Ti to zůstane už navždy :)

—————

Datum: 11.09.2013

Vložil: účastník workshopu

Titulek: Re: Re: WORKSHOPY:Být tady a teď a Kontaktní improvizace

Díky... :-)

—————

Datum: 07.07.2013

Vložil: účastník workshopu

Titulek: WORKSHOP TADY A TEĎ 6.7.2013

Jsem překvapená, jak prožitek "bytí v přítomném okamžiku" může člověka naladit do úžasného klidu, vnitřní pohody a veliké radosti ze života a chuti a síly do dalších dnů života. Velmi intenzivní a krásný workshop! Díky. :-) Petrovo profesionální vedení workshopu jen potvrdilo, že jeho dar, který má možnost světu předávat v masážích a nyní i formou jednodenního setkání, je důležitý a správný. Cítím, že workshop může lidem dát mnohem více, než lze slovy popsat... Prožít to = je ten nejlepší způsob poznání a také sebepoznání. Srdečně doporučuji všem. :-)

—————

Datum: 07.07.2013

Vložil: Petr Závodný

Titulek: Re: WORKSHOP TADY A TEĎ 6.7.2013

Ze srdce děkuji za vstřícná slova, moc si toho vážím.

—————

Datum: 06.01.2013

Vložil: Ivka

Titulek: Šťastný nový rok..

..a hodně úspěchů. Zdravím z Kanady a už se nemůžu dočkat, až se zase stavím na masáž. Čekej telefon někdy v květnu ;)

—————

Datum: 22.01.2013

Vložil: Petr Závodný

Titulek: Re: Šťastný nový rok..

Zdravím do Kanady a také přeji šťastný nový rok! Děkuji a také se těším :)

—————

Datum: 18.09.2012

Vložil: Petr P.

Titulek: Musim podekovat!

Ahoj Petre, zdravim z odpocinkove-pracovniho pobytu v Kanade. Byl jsem u tebe nekolikrat na shiatsu masazi a musim ti jeste jednou podekovat za ulevu od bolesti, kterou jsi mi "zaridil". A diky prijemnym rozhovorum jsem si take doufam poopravil svuj pohled na svet :)

—————

Datum: 13.11.2012

Vložil: Petr Závodný

Titulek: Re: Musim podekovat!

Ahoj Petře, děkuji za krásná slova a za přátele, které jsi mi doporučil :)
Ať se Ti daří!

—————