kouzlo japonských masáží shiatsu


Konzultace - Otevřené a jiné vztahy

 V posledních letech začíná být více a více běžné žít alternativní vztahy. Tedy tzv. non-monogamní, polyamoire, otevřené atd. atp.

 Problém nastává v okamžiku, kdy člověk pocítí, že se v klasickém monogamním vztahu nemůže žít spokojený, šťastný a naplňující život ale narazí na problém jak alternativní vztah uchopit, podívat se na ty nekonečné možnosti, které život nabízí a přitom se neztratit.

 Jako člověk velice zkoumavý zkoumám a praktikuji cestu otevřeného vztahu již několik let a nabízím tak těm, kdo by si potřebovali s někým na toto téma popovídat místo a prostor.

 Neabsolvoval jsem v tomto ohledu žádné vzdělání a proto nabízím tyto konzultace zadarmo, cena je jen za můj čas. Má motivace je poskytnout lidem, kterým se tato tématika týká prostor si popovídat a podívat se na možnosti jak pokračovat. Není mým cílem někoho přesvědčovat o tom, jak by měl žít svůj vztah, ale ukázat možnosti a předat osobní zkušenosti nasbírané za léta mé praxe.

 V případě zájmu o konzultaci mne prosím kontaktujte na uvedené kontakty .

 V případě zájmu o pomocnou literaturu doporučuji následující knihu k prostudování: Opening Up od Tristan Taormino . Dle mých zkušeností je kniha velmi ucelená a nabízí komplexní a vyčerpávající pohled na tuto tématiku.

 Cena za můj čas strávený konzultací je 200,- za každou započatou hodinu.