kouzlo japonských masáží shiatsu


Mužský kruh

Uvědomění mužů jako sebe samých je již dlouhou dobu na velmi nízké úrovni. Mnoho mužů ztratilo vědomí toho, co znamená býti mužem, jaký je to pocit a jaké to je být mužem v lidské společnosti. A tento trend je potřeba změnit!

 V Brně chybí pravidelný mužský kruh a z potřeby mé a dalších mužů potkávat se s jinými muži v bratrské společnosti bez žen vznikl i tento projekt, který se, jak doufám, přerodí v pravidelný Brněnský mužský kruh.

 Místo, kde každý z mužů může být tím, kým je a nebát se souzení, posuzování, hodnocení a odsuzování ale naopak dostávat přirozenou podporu být tím, kým je.

 Velká část tohoto kruhu je sdílení podle pravidel Cesty kruhu a jeho struktura nemá vedoucího činitele. Každé setkání se odehraje pod patronátem jednoho ze členů a v tom duchu, jaký tento člen chápe jako důležitý a přínosný pro celý kruh. Samotné setkávání pak probíhá většinou tím způsobem, že se skupina setká, proberou se témata, či aktivity přichystané pro dané setkání a pak společně připravíme pro sebe navzájem "hostinu".

 Není cílem vytvořit sektu, či "společnost vyvolených", ale místo, kde vzájemnou podporou můžeme růst a sdílet své zkušenosti a pocity.

NOVINKY: 10.10.2016

Kruh tvoří v současné době pouze 2 muži a jsme otevřeni každému zájemci.
Nové setkání je naplánováno na 19.10.2016 v 19. hodin, v případě zájmu mne prosím kontaktujte.
 

Rovněž se pokusím tuto sekci updatovat tak jak se bude situace vyvíjet a podávat zde důležité informace ohledně tohoto kruhu.

Veškeré případné dotazy prosím směřujte v této fázi na mne - Petr Klíč Závodný.