kouzlo japonských masáží shiatsuO mě

Mé jméno je Petr Závodný a od roku 2009 provozuji profesionální praxi Shiatsu masáží. Své znalosti jsem získával dlouhodobým studiem Rojin-Liang Shiatsu, Koho Shiatsu a Darja Shiatsu School. Ve svém rozvoji pokračuji i nadále.

S tradičními masážemi Shiatsu jsem se seznámil v roce 2006 během studia bojového umění Hakkoryu Jiu-Jitsu ve kterém je obsaženo i Shiatsu (zakladatel Hakkoryu JJ Ryosuke Okuyama je i zakladatel japonské školy Koho Shiatsu). Na vlastní kůži jsem poznal neuvěřitelné možnosti této masážní metody a rozhodl jsem se jej proto prozkoumat do větší hloubky. Z tohoto zkoumání se postupem času stala má profese.

Od roku 2010 se rovněž zabývám studiem a praxí tantrických masáží, které se Shiatsu velice vhodně a prakticky doplňují.

V roce 2014 jsem dokončil 3 letý trénink Tělo, Srdce a Duše, který v naší republice pořádá zakladatel Art of Being, Alan Lowen

Do mých zájmů patří taktéž yoga, kontaktní improvizace, Hakkoryu Jiu-Jitsu a především nekonečné studium života a jeno nádherných tajemství.


Co je mým cílem

 Mým cílem je, aby všichni mí klienti odcházeli spokojení a v lepší náladě, než při příchodu. Mé služby jsou věnovány lidem, kteří jsou rádi, když je jim po těle dobře a dávají přednost uvolněnému tělu před zatuhnutým. Nic se nevyrovná pocitu, kdy vám po létech proudí krev a energie tam, kde jste cítili jen bolest a kdy se uleví od dlouhodobých problémů :)

 Lidé mohou pomáhat druhým různými způsoby, můj způsob spočívá v pomoci lidem technikami Shiatsu. Důležité je si ale nechat pomoci :)


Můj Záměr

 Tato stránka je věnována prezentaci mnou poskytovaných relaxačních masáží shiatsu. Mým cílem je poskytovat toto nádherné umění široké veřejnosti a pomáhat tak lidem ve svém okolí a přátelům v každodenním životě. Tomuto cíli věnuji můj veškerý záměr.