kouzlo japonských masáží shiatsu


Poskytované Služby

Harmonizační masáže Shiatsu

 Harmonizační masáže trvají přibližně 45-75 minut (každému klientu je potřeba se věnovat různou dobu podle individuálních potřeb) a probíhají na celém těle (při plném oblečení samozřejmě). Masírují se hlavně nohy, záda, hlava a v menší míře ruce. Tyto masáže se věnují různým meridiánovým drahám podle potřeb klienta a jejich cílem je tyto dráhy harmonizovat a zprůchodnit. Nicméně jsou tyto masáže zaměřeny i na svalové partie, které jsou velice účinně uvolňovány a prokrvovány bez drastických zásahů. Jednou z předností Shiatsu oproti ostatním typům masáží je právě schopnost harmonizovat tělo i duši. Díky tomu je výsledek masáží Shiatsu dlouhotrvající a velmi blahodárný.

—————

Ukázkové příklady masáží.

Tyto masáže uvádím jen pro představu, jak taková masáž probíhá, samozřejmě se podle potřeb pracuje s celým tělem a vytalizují se tak i ostatní partie :)

Oblast lopatek:

Tato masáž trvá přibližně 30 minut. Masíruje se důkladně oblast lopatek a v menší míře pak delty a ramena. Tato masáž je velice vhodná pro uvolnění horní části zad, nebo při namožení oblasti kolem lopatek.

Uvolnění celých zad bez fokusu na konkétní oblast:

Tato masáž trvá přibližně 20 minut a slouží k uvolnění celých zad bez zaměření na konkrétní oblast. Jedná se o skvělou relaxační masáž velice účinnou pro unavená záda po náročném fyzickém pohybu (cvičení, práci). Masírují se záda v menší míře pak delty a hýždě.

Zadní strana nohou:

Tato velice uvolňující masáž se provádí po celé délce zadní části nohou a chodidel. Jedná se o důkladnou masáž, která trvá přibližně 35-40 minut. Nejvhodnější je při bolesti nohou po delší chůzi, nebo pokud je očekávána brzká zátěž na nohy. Mnoho lidí má ale nohy zatuhlé např. kvůli sedavému zaměstnání a tak je tato masáž vhodná i jako kondiční.

Ramena:

Tato velice účinná masáž probíhá na zádech a na břiše, masíruje se centrální linie na zádech a krk. Výsledný efekt uvolněných ramen vytrvá v některých případech i několik dnů. Tato masáž je vhodná i jako kondiční a trvá přibližně 20-25 minut.

Podkožní Vrstva na zádech:

Tato masáž trvá přibližně 30 minut a probíhá na břiše. Nejdříve se aktivují záda masáží centrální linie, následuje důkladná masáž podkožní vrstvy na zádech. Vzhledem k povaze této masáže nelze podkožní vrstva masírovat jinak než nahoře bez, nicméně je zachována diskrétnost. Jedná se o velmi příjemnou masáž, kůže na zádech se krásně prokrví a uvolní.

Bederní páteř:

Tato masáž trvá přibližně 30 minut. V poloze na břiše se masíruje důkladně oblast beder a centrální linie pomocí implikátoru Kuzněcova. Následně se masíruje oblast Hara a bederní páteře v poloze na zádech. Výsledný efekt je nádherné prokrvení bederní oblasti a její uvolnění.

—————

Ceník

V současné době je ceník za mnou poskytované služby následující:

Harmonizační masáž Shiatsu běžná cena za jednotlivé ošetření: 700,-
V případě pořízení předplatné pernamentky na dvě a tři ošetření je cena za jednu masáž 600,-

V případě pořízení předplatné pernamentky na 4 a více ošetření je cena za jednu masáž 500,-

Harmonizační masáž Shiatsu pro nezaměstnané, matky na mateřské dovolené, studenty bez HPP či VPP a důchodce: 500,-

Masáž u klienta - k částce za masáž bude připočítána částka zahrnující kompenzaci za čas strávený na cestě k vám a to podle vzdálenosti v rozmezí 0-200,-.

 Je rovněž možné si mé služby pronajmout na vícedenní akce, v tomto případě si účtuji 2.000,-/den + potřebné výdaje. Detailní podmínky dle vzájemné domluvy.

 

 Na své služby poskytuji 100% garanci spokojenosti. V praxi to znamená to, že pokud nebudete spokojeni s mými službami, nemusíte platit nic.

—————

Dárkové kupony

Mé služby můžete spostředkovat svým přátelům a známým i formou zakoupení dárkového kuponu, kterým dotyčnou šťastnou osůbku můžete podarovat. Náhledy těchto kuponů naleznete ve fotogalerii. Cena kuponu je stejná jako cena ošetření, čili 600,- .

Udělejte svým přátelům a známým radost, málo dárků přináší takové potěšení jako právě masáž Shiatsu.

—————

Pro akce, masér na kontrakt

 Potřebujete obzvláštit firemní akci, překvapit příjemně své klienty či hromadnou dovolenou?

K těmto účelům je možné se se mnou domluvit na kontraktu, kdy se dostavím na požadované místo a přítomné seznámím prakticky, i případně slovem se Shiatsu. Masáže probíhají přes oblečené tělo a jsou možná i ošetření v sedě.
Základní cena kontraktu je 2.000,-/den + náklady spojené s dopravou, ubytováním a, pokud je akce mimo Brno, se stravou.
Detaily a podmínky ošetření (četnost, délka atd.) individuální domluvou.

—————

Tantrické masáže

Rovněž poskytuji ženám tantrické masáže, více informací ZDE .

—————