kouzlo japonských masáží shiatsu


Svojí prací pomáhám lidem vrátit se k sobě samým, ke své vnitřní podstatě, nalézt smysl a naplnění svého života…
Odhaluji s lidmi kameny či bludné kořeny na cestě ke spokojenému žití, abychom mohli své životy prožívat co nejplněji.

Spousta z nás zná okamžiky v životě, kdy podvědomě cítíme, že "něco není v pořádku", že to co známe nemůže být vše co život ve své neskutečné rozmanitosti nabízí. Z mého pohledu leží důvod toho, že nedokážeme život vnímat ve vší jeho kráse a plnosti způsoben právě tím, že jsme se nenaučili žít vědomý a přítomný život. Ve většině případů prostě nebyl v našich životech nikdo kdo by měl i jen tušení, že za clonou předsudků o životě leží celý svět plný možností a darů o kterých se mnohým z nás nikdy nesnilo.

 Svými workshopy, nebo dílnami, chcete li, sleduji cíl přiblížit svým klientům a všem, kteří chtějí ve svém životě zažívat více pohody a spokojenosti metody jak žít vědomější, šťastnější a plnější život. Mé workshopy vedu do stejné hloubky jako při mé práci maséra Shiatsu a mým cílem je, stejně jako u Shiatsu, účastníky vést k poznání sebe sama, k znovuobjevení radosti ze života a k rozpoznání překážek, které si každý klademe pod nohy (ve větší či menší míře).

 "Ignorace je požehnání" je cesta, která nikam nevede a zmiňované požehnání není nic jiného než prášek na spaní. Na každém z nás je volba, jestli si přejete žít, nebo přežívat. Má práce a mé workshopy jsou pro ty, kteří volí život.

 Jedno krásné rčení vystihuje moji cestu životem, kterou se snažím předávat i dále a to jest: "Život není o tom čekat až bouře přejde, ale o tom naučit se tancovat v dešti.".

V této sekci se můžete dočíst o současných i plánovaných workshopech, které vedu, nebo které doporučuji. Veškeré dotazy a postřehy prosím směřujte na mne, pokud nebude zmíněno jinak.

V současné době plánuji a vedu tyto workshopy:

Být TADY a TEĎ 1 denní workshop - bude oznámeno

Kontaktní Improvizace  1 denní workshop - bude oznámeno


  Není bez důvodu, že zařazuji tyto workshopy po sobě. Workshop Být TADY a TEĎ je výborný způsob jak se naladit a usadit v sobě. Toto nastavení je ideální, abyste si mohli naplno a vědomě užít tanec a kontakt s dalšími účastníky.
  Je možné se zůčastnit jednotlivého workshopu, workshopy nejsou na sebe závislé, obsah i forma jsou rozdílné. Při účasti na obou workshopech je zvýhodněná cena 1000,- za oba dva dny.